تماس با ما

تماس با شخص : Nicholas Ye

شماره تلفن : 18673307102

WhatsApp : +8618673307102

Free call

TAKUMI JAPAN AUTO PARTS CO.,LTD.

نشانی : اتاق 3،27 / F. ، مرکز تجاری HO KING ، NO.2-16 FA YUEN STREET ، MONG KOK ، KOWLOON HK
آدرس کارخانه : ساختمان A3-306 Lugu Enterprise Square ، NO.27 Wenxuan Road Changsha ، هونان ، چین ..
زمان کاری : 8:00-17:30(به وقت پکن)
تلفن کاری : 86-731-84830658(زمان کار)   86-186-7330-7102(زمان شاغل)
فکس : 86-731-84830648
Free call Video chat

تماس با شخص

  • Mr. Nicholas Ye
  • عنوان شغلی : Director
  • تلفن کاری : 18673307102
  • WHATSAPP : 86-18673307102
  • اسکایپ : Nicholasye275
  • WeChat : 18673307102
  • پست الکترونیک : nicholas@takumijap.com
  • Ms. Suse Zhang
  • عنوان شغلی : Sales
  • تلفن کاری : 86-18229480993
  • WHATSAPP : 86-18229480993
  • اسکایپ : susezhang
  • WeChat : 18229480993
  • پست الکترونیک : suse@takumijap.com
  • Ms. Cathy Wang
  • عنوان شغلی : Sales
  • تلفن کاری : 15367823075
  • WHATSAPP : 86-15367823075
  • WeChat : 15367823075
  • پست الکترونیک : cathy@takumijap.com
  • Mr. Van Liu
  • عنوان شغلی : Sales
  • تلفن کاری : 18569464918
  • WHATSAPP : 86-18569464918
  • اسکایپ : 86-13574226922
  • WeChat : 13667328571
  • پست الکترونیک : van@takumijap.com
  • Ms. Daisy Wang
  • عنوان شغلی : Sales Manager
  • تلفن کاری : 0086 13680723202
  • WHATSAPP : 86-13680723202
  • اسکایپ : daisy22900
  • WeChat : 13680723202
  • پست الکترونیک : daisy@takumijap.com
  • Ms. Echo Cheng
  • عنوان شغلی : Sales Manager
  • تلفن کاری : 0086 15184002219
  • WHATSAPP : 86-15184002219
  • WeChat : 15184002219
  • پست الکترونیک : echo@takumijap.com
  • Mr. Kim Jin
  • عنوان شغلی : Sales Manager
  • تلفن کاری : 0086 15107407645
  • WHATSAPP : 86-15107407645
  • WeChat : 15107407645
  • پست الکترونیک : kim@takumijap.com
  • Ms. Bonnie Guo
  • عنوان شغلی : Sales Manager
  • تلفن کاری : 0086 13397633600
  • WHATSAPP : 86-13397633600
  • WeChat : 13397633600
  • پست الکترونیک : bonnie@takumijap.com
  • Ms. Rita Fu
  • عنوان شغلی : Sales Manager
  • تلفن کاری : 0086 13397633600
  • WHATSAPP : 86-13397633600
  • WeChat : 13397633600
  • پست الکترونیک : rita@takumijap.com
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

nicholas@takumijap.com
+8618673307102
18673307102
Nicholasye275
86-18673307102